Skip to content

Sneek

Adressen lokatie Sneek

Adressen locatie Sneek


PAROCHIEKERK

Singel 62, 8601 AL Sneek

PASTOOR/PASTORIE
Drs. P. van der Weide
Singel 64, 8601 AL Sneek
tel. (0515) 41 26 26
e-mail: pastoor@sintantoniusparochie.nl

Pastoraal werker: Drs. Lucas Foekema
Florencestraat 11, 8701 CH Bolsward.
Telefoon: 06 44290869.
Mail: Lucas.foekema@gmail.com

 

LEDENADMINISTRATIE
Secretariaat: Mevr. S. Flapper
tel. 0515 – 42 47 85
Postadres: Ledenadministratie RK Parochie St. Martinus
Singel 64, 8601 AL Sneek
e-mail: fsflapper@home.nl

KOSTER
Mevr. M. Fijlstra
tel. (0515) – 41 78 13
 
LOCATIERAAD:
Voorzitterpastoor Drs. P.L. van der Weidepastoor@sintantoniusparochie.nl
Singel 64, 8601 AL Sneek
(0515) 41 26 26
SecretarisPeter Stoelingasecr@sintmartinussneek.nl 
Penning-meesterJan Dirk Pruimboom

Gironr.: NL96INGB0000852571
t.n.v. Sint Antonius van Paduaparochie, locatie Sneek

ABN-AMRO
, Sneek NL02ABNA0482168706
t.n.v. Sint Antonius van Paduaparochie, locatie Sneek

 
LidKees Poiesz  
LidTheo van der Zweep  
LidRenate Dümmer  
    
    
 


DIAKONIE

Secretariaat: Mevr. L.H.M. Altena-Draisma,  e-mail: Diaconie_lokatieSneek@hotmail.com

Adressen van de koren Sint Martinus Sneek:

R.K. Kerkkoor Sint Caecilia
Secretariaat: Mevr. T. de Jager,  e-mail:  TDEJAGER1@HOME.NL
 
Intermezzo:
Secretariaat: Annie Ypma,  email:  swerusenannie@live.nl

Vrouwenschola Sint Martinus
Secretariaat: Mevr. J.C.M.Haaze-Schoof,  e-mail: a.haaze@home.nl

Mannenschola
info: Dhr. C. Visser 
 
Kinder- Jeugdkoor the Young Angels.
Dirigent en info:     Karin Zwerver-Bosma,  e-mail: karin.bosma@kpnmail.nl

Bonifatiuscantorij
info: Dhr. C. Silvius
 

Kinderwoorddienst
Walter en Belinda Vogelvanger