AFSCHEID LENIE VAN HET MARTINUSHUIS

Op zondag 3 september zullen als locatie Sint Martinus in Sneek, maar ook als Sint Antonius van Paduaparochie, afscheid gaan nemen van Lenie Ten Have-de Vries.

In 1989 begon ze als vrijwilliger in het Martinushuis en sinds 1991 was ze daar in vaste dienst als beheerder.
Veel werk is er in het Martinushuis door haar verzet, met de vrijwilligers en natuurlijk ook samen met haar man Bertus. Van alles werd er, naast de reguliere bijeenkomsten, georganiseerd zoals verkopingen en tentoonstellingen. Niks was te gek of te veel.

Nu sluiten we een mooie en enerverende tijd af, maar we gaan verder om van het Martinushuis een mooie plek samenkomst en activiteiten te blijven maken o.l.v. Belinda en de vrijwilligers en wat mooi dat bij die vrijwilligers Lenie ook haar steentje blijft bijdragen.

Lenie dank voor alles en om die dank wat tastbaarder te maken hopen we op zondag 3 september in een feestelijke Eucharistieviering met aansluitend een gezellige bijeenkomst Lenie in het zonnetje te zetten. Deze viering begint om 11.00 uur en we hopen natuurlijk dat u met velen komt.

Lenie, alvast veel dank vanaf deze plaats en we hopen er op zondag 3 september een mooie dag van te maken.

Namens de locatieraad Sint Martinus en het parochiebestuur
van de Sint Antonius van Paduaparochie
Pastoor Peter van der Weide

Dit bericht is zichtbaar tot 03 oktober 2023