De loodsboot is verplaatst

De Loodsboot heeft het anker aan de overkant van de straat uitgegooid!

Sinds kort is de Loodsboot niet meer bij ons in gebruik. De activiteiten van ‘De Loodsboot’ gaan door en wel in een gebouw tegenover de Loodsboot. Dit is in het Martinushuis, op Harinxmakade nr 12. ‘De naam blijft gewoon “De Loodsboot’.
Op elke maandag- en donderdagmorgen van 10:00 – 12:00 uur is ‘De Loodsboot’ open.
De ‘Loodsboot’ heeft een huiskamerfunctie, waar gasten zich thuis voelen en gezien weten. En gast, dat kunt ook u zijn! Het is een zelfstandige aanloopplek. Indien nodig, kan er worden doorverwezen naar maatschappelijke organisaties.
Een jaar geleden heeft Nettie Schrama afscheid genomen en is Ans Sinselmeijer coördinator van de gastdames en de gastheren geworden. Ans is tevens gastvrouw, samen met Betty Edens, Renée Troostheide en Ineke de Jong; gastheren zijn Walter Loomeyer en Gosse van der Wal. Komt u bij hun op de nieuwe locatie een ‘bakje’ halen?

( Dit is een initiatief van de Caritas, voor meer informatie ( ).

Bestuur PCI (Parochiële Caritas Instelling)

Dit bericht is zichtbaar tot 30 juni 2022