Sneek

Foto-albums Sneek

Foto-albums

Kinderwoorddienst Sneek

Foto's genomen bij kinderwoorddiensten van de Sint Martinuskerk
image11.jpeg

Relifietstocht 2015

Foto's Relifietstocht 14 augustus 2015 langs diverse kerken in Súdwest Fryslân
SDC13504.JPG

kinderwoorddienst Driekoningen 2015

Tijdens de kinderwoorddienst en in de kerk gemaakte foto's.
P1040790.JPG

Edoza in St. Martinuskerk

met als solisten o.a. Pastoor van der Weide en Kees Poiesz
2-IMG_2407.jpg

Vormselviering zondag 29 juni 2014

Pater Van Ulden ofm heeft het Heilig Vormsel toegediend aan de vormelingen. Als thema voor deze viering was gekozen voor “talenten”. De viering werd opgeluisterd door de Young Angels samen met de mannen van het Martini jongenskoor (M Majeur).
IMG_0753.jpg

Wij willen onze website graag verbeteren

Daarvoor verzoeken wij u ons toe te staan gebruik te maken van cookies. Deze cookies betreffen geanonimiseerde gegevens voor Google-Analytics. Indien u deze cookies afwijst kunt u toch onze gehele website bekijken zonder dat enige data aan een derde partij wordt verzonden.