KBO – Bijeenkomsten – Kienen en kaarten

KBO Sneek

KBO – Kien- en kaartmiddagen en KBO-bijeenkomsten gaan voorlopig niet door

In verband met het Coronavirus zijn er ook voor kleine bijeenkomsten tot nader order geen zalen beschikbaar in het Bonifatiushuis. Kaarten en kienen gaan dus voorlopig niet door. Hoewel de groepsgrootte van het kaarten en kienen ruim onder de norm is hebben wij er alle begrip voor dat men met onze leeftijdsgroep geen enkel risico wil nemen.

Verder is besloten om alle niet per se noodzakelijke bijeenkomsten tot eind april niet door te laten gaan. Voor de korte termijn gaat het dan om de filmmiddag van aanstaande dinsdag en over het kaarten en kienen in maart en april. Op 24 maart verschijnt het eerstvolgende nieuwsbulletin waarmee de KBO-leden worden geinformeerd. Dan zult u kunnen lezen dat ook de ledenvergadering op 1 april en de voordracht van pastoor van der Weide op 7 april niet door gaan. Hopelijk is er tegen die tijd een beetje zicht op een nieuwe planning voor deze KBO-bijeenkomsten.