Kerstmarkt en Heel Sneek Zingt op zaterdag 9 december 2023

KERSTMARKT en KERST-SAMENZANG

 

Zaterdag 9 december vindt er van 11.00-16.00 uur weer de jaarlijkse gezellige kerstmarkt plaats in en om de St. Martinuskerk aan de Singel te Sneek.

Een speciaal gebeuren daar ook diverse Sneker bedrijven hun handel presenteren en u in een ongedwongen omgeving leuke artikelen kunt kopen en natuurlijk tegelijkertijd deze prachtige kerk (uit 1872 architect Pierre Cuypers) kunt bekijken.

Om 20.00 uur vindt er in dezelfde St. Martinuskerk een samenzang plaats onder de titel “Heel Sneek e.o. zingt……kerstliederen”. De toegang is GRATIS en een ieder kan genieten van een prachtig kerstverhaal van pastoor Peter van der Weide, een kerstgedicht van de Sneker stadsdichter Henk van der Veer, diverse Sneker koren en natuurlijke de eigen gezongen samenzang van alle aanwezigen onder begeleiding van organist Henk de Haan.

Na afloop van de samenzang kunt u onder het genot van een glaasje glühwein nog even napraten.

Kortom een feestelijk kerstgebeuren dat voor iedereen toegankelijk is om alvast in kerststemming te komen.

Dit bericht is zichtbaar tot 11 december 2023