Kerstwandeling Roodhuis groot succes

Kerstwandeling Roodhuis

De kerstwandeling door ons dorp was een groot succes. We danken soldaat Sjoerd, de kerstangels Christel, Miranda en Nicolette die prachtig voor ons zongen, Peter Mulder en Rixt die mooie kerstliederen ten gehore brachten. Dank aan alle vrijwilligers die de route prachtig in het licht hadden gezet tot aan de de boerderij van de camping toe. Daar kon je even tot rust komen onder het genot van een heerlijke kop chocolademelk. Er was een echte levende kerststal met schapen, ezels, een hele oude koe en natuurlijk Jozef ( Jetse Brandsma) die met Maria en haar baby ( Wyke van Elske Rijpma en Frans Bekema )op een heel mooi sfeervol plekje in de stal zaten. Tijdens de slotbijeenkomst in de kerk zong het St. Céciliakoor.

Dit bericht is zichtbaar tot 15 februari 2023