Nieuws van de RK begraafplaats Sneek

Zonder hinderlijke obstakels kunnen de paden rondom onze begraafplaats weer belopen worden. Door het beschadigde asfalt was het pad niet meer fatsoenlijk begaanbaar. De firma “Koers Aannemingen” uit Hoogersmilde heeft eerst het asfalt verwijderd om daarna de nieuwe verharding aan te brengen. Een kleine tegenvaller was, dat uit onderzoek bleek, dat het asfalt teerhoudend was en voor afvoer thermisch gereinigd moest worden.

Eerst is er een onderbaan van menggranulaat aangebracht en daarna een 10 cm dikke verharding als bovenlaag. Om de stabiliteit van de bomen te waarborgen mocht er aan de wortels niets gedaan worden. Dit is opgelost door het profiel, daar waar nodig, iets aan te passen.

Voor al degene die geregeld een bezoek brengen aan de begraafplaats zou ik zeggen, loop eens een rondje en ervaar hoeveel beter het nu is.

Dit bericht is zichtbaar tot 22 augustus 2022