Sneek

TV – uitzendingen RKK vanuit de Sint Martinuskerk Sneek

TV uitzendingen KRO vanuit de Sint Martinuskerk

Op de dagen dat de Heilige Mis wordt uitgezonden vanuit de Sint Martinuskerk begint de viering om 10:30 uur en worden live uitgezonden via de KRO/NCRV op NPO 2. Hieraan voorafgaande is er om 10:15 uur op NPO 2 o.l.v. Leo Fijen een geloofsgesprek.


TV Eucharistieviering Sint Martinuskerk Sneek

Heeft u een uitzending gemist, dan is die via onderstaande links terug te zoeken.
archief Eucharistievieringen
archief Geloofsgesprekken

Wij willen onze website graag verbeteren

Daarvoor verzoeken wij u ons toe te staan gebruik te maken van cookies. Deze cookies betreffen geanonimiseerde gegevens voor Google-Analytics. Indien u deze cookies afwijst kunt u toch onze gehele website bekijken zonder dat enige data aan een derde partij wordt verzonden.