Welkom op deze pagina’s.

U vindt hier een collage aan foto’s, berichten en artikeltjes over het Rijke Rooms Leven.

Voor de Heiligen Kalender en de Lijst Heiligen zijn de sites www.heiligen.net en nl.wikipedia.org geraadpleegd.

Op de site www.heiligen.net kunt U nog veel meer interessante informatie vinden, zoals Hoe wordt iemand Heilig verklaard, de Bijbel op 136 Oudhollandse tegels, de Lijst van pausen vanaf Petrus, Quizzen over heiligen, enz.

Hebt u een aanvulling op deze pagina’s, neemt u dan gerust contact op met de beheeder van deze pagina’s: Ton de Groot

Wij willen onze website graag verbeteren

Daarvoor verzoeken wij u ons toe te staan gebruik te maken van cookies. Deze cookies betreffen geanonimiseerde gegevens voor Google-Analytics. Indien u deze cookies afwijst kunt u toch onze gehele website bekijken zonder dat enige data aan een derde partij wordt verzonden.