Antonius-Sneek_Voorpagina_PNG-10-15

TV – RADIO – MEDIA


Onderstaand de uitzendingen betreffende de Sint Antoniusparochie op TV, radio en in de media.

mrt 2019

datum/tijd evenement

zondag - 03 mrt

Sneek 15:00 Lezing Leo Feijen: "Kon ik de stilte maar wat harder zetten"

Doopsgezinde kerk aan de Singel, Sneek

 

https://lh3.googleusercontent.com/UbAcgemp2E4v0RybDT8lWgcKfcDhsfBfflMGMpVh6638LBvXEZi3AmGZRwBd9ZwOMzgYog=s145 C:\Users\Joute de Graaf\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail\WLMDSS.tmp\WLMA304.tmp\dgsneek_logo-HR.png

Leo Fijen, komt zondagmiddag 3 maart om 15.00 uur in Sneek. Hij houdt een lezing in de Doopsgezinde Kerk, Singel 28, in Sneek. Het thema zal zijn: ‘Kon ik de stilte maar wat harder zetten’

Fijen is een bekend journalist, schrijver, tv-programmamaker ( KRO-NCRV) en hij presenteerde tot 2016 het tv-programma ‘Geloofsgesprekken’. Een kundige en inspirerende vragensteller en verteller die ook in Sneek aan de hand van zijn persoonlijke ervaringen en gesprekken mensen in contact wil brengen met hun oorspronkelijke bezieling.

Waar vinden we nog de stilte? Allen op naar Schiermonnikoog? Wat kunnen we doen om los te komen van de verslavende mobiele telefoon, internet? Dreigt het digitale lawaai ons op te slokken? Voor mensen die (opnieuw) ook stil willen staan op de levensweg bij wat er werkelijk toe doet ( gelovig of niet) heeft Fijen wat te zeggen. In zijn lezing gaat hij met ons op zoek naar heilige ruimte in ons gevoel en verstand en neemt ons mee aan de hand van zijn kloosterervaringen. Hij bouwt een denkbeeldig huisje en wijst ons zo de weg naar de monnik in onszelf. En die weg begint in stilte…

Een lezing voor iedereen die wel eens moe wordt van al het moeten.

Het is voor de organisatie fijn te weten hoeveel koffie of thee er gezet moet worden. De entreeprijs is € 5,- ( inclusief koffie of thee).

Zegt het voort………. Wij verwelkomen u graag.zondag - 31 mrt - maandag - 30 sep

Sneek 00:00 TV uitzendingen in 2019

Sint Martinuskerk aan de Singel, Sneek
http://www.totaaltv.nl/images/kro-en-ncrv-ronden-fusieproces-af.jpg 
 
Ook in 2019 gaan de TV uitzendingen vanuit onze Sint Martinus aan de Singel gewoon door
 
De vieringen beginnen steeds om 10:30 uur en worden live uitgezonden via de KRO/RKK op NPO 2.
Hieraan voorafgaande wordt om 10:15 uur op NPO 2 o.l.v. Leo Fijen het Geloofsgesprek uitgezonden.  
 
Hierbij de lijst met data vanuit onze Sint Martinuskerk:
 

Zondag 31 maart  10.30 uur               –  zondag Laetare-Halfvasten m.m.v. Intermezzo en the Young Angels

Zondag 23 juni 10.30                           –  zondag Sacramentsdag m.m.v. de Vrouwenschola en de Mannenschola

Zondag 4 augustus 10.30 uur             –  zondag van de Sneekweek m.m.v. het Vakantiekoor

Zondag 29 september 10.30 uur        –  26e zondag door het jaar m.m.v. het Caeciliakoor


Wij willen onze website graag verbeteren

Daarvoor verzoeken wij u ons toe te staan gebruik te maken van cookies. Deze cookies betreffen geanonimiseerde gegevens voor Google-Analytics. Indien u deze cookies afwijst kunt u toch onze gehele website bekijken zonder dat enige data aan een derde partij wordt verzonden.