Vriend worden van de Sint Martinuskerk Sneek

Vriend worden van de Sint Martinuskerk Sneek

Onlangs zijn er 1400 brieven bezorgd aan de slapende leden van onze locatie Sneek. Slapende leden zijn leden die staan ingeschreven in ons adressenbestand maar nergens actief aan meedoen. Dus ze ontvangen geen parochieblad en doen niet mee aan kerkbalans en geven geen bijdrage aan het ziekencomité.
Deze slapende leden zijn onlangs dus aangeschreven om daarom ‘Vriend’ te worden van de Sint Martinuskerk Sneek. Voor minimaal 10 euro per jaar kan men ‘Vriend ‘ worden. De gelden die binnenkomen besteden we dit jaar volledig aan de renovatie van de Vieringstoren.

Naar de Vrienden-pagina


Ook U kunt ‘Vriend van de Sint Martinuskerk’ worden.
Hoe dit gaat kunt u hieronder lezen. Op de website www.sintantoniusparochie.nl/vrienden-sneek kunt u Vriend van de Sint Martinuskerk Sneek worden.
Of ga met uw mobieltje of tablet d.m.v. de QR-code rechtstreeks naar de Vrienden-pagina.

Vul op de website uw naam en mailadres in en kies het bedrag dat u wilt doneren.
Indien u zich ook wilt aanmelden op de digitale nieuwsbrief voor Vrienden moet u het betreffende keuzevakje op de website nog wel even aanklikken.

Overmaken van het bedrag gaat veilig en betrouwbaar via iDeal.

De locatieraad Sneek