Wandelingen/reizen – bedevaarten/pelgrimages

de Parochie

Antonius Sneek_Voorpagina_PNG 200

Evenementen als vermeld in onze berichten

Evenementen als vermeld in onze agenda

Evenementen • Eucharistieviering - Aswoensdag - Start 2e Kruiswegwandeling

  Sneek woensdag - 26 feb 09:30


  Bonifatiushuis, kapel, Sneek
  M.m.v. de Bonifatiuscantorij NB Let op afwijkende aanvangstijd van 9:30 uur Aansluitend aan de eucharistieviering vindt de opening van de Tweede Kruiswegwandeling plaats om 10:30 uur in hal van het Bonifatiushuis
  Lees verder, klik hier: Eucharistieviering - Aswoensdag - Start 2e Kruiswegwandeling


 • BISDOMREIS 2020 naar ASSISI

  zaterdag - 25 apr - zondag - 03 mei Hele dag

  Van zaterdag 25 april t/m zondag 3 mei 2020 gaat ons Bisdom een busreis naar Assisi maken. In verband hiermee is een voorlichting geweest Sneek in het Martinushuis voor alle 4 locaties. Er is bijgepraat over deze busreis die gaat via Limburg a/d Lahn, via Zwitserland, Milaan naar Assisi. De terugreis gaan we via Ravenna, Ulm, Stuttgart, Keulen naar huis....
  Lees verder, klik hier: BISDOMREIS 2020 naar ASSISI